Aukcja Jesienna / 16 października 2021

26. Erno Erb | Kwiaty

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja JesiennaKwiaty
26
Erno Erb | KwiatyErno Erb | KwiatyErno Erb | Kwiaty

Erno Erb (1878 lub 1890 Lwów - 1943 tamże)

Kwiaty

olej, tektura, 66,5 × 46 cm w świetle oprawy
sygn. p. d.: „EErb”

Cena wylicytowana
22 000 zł