Aukcja Dzieł Sztuki / 29 listopada 2014

17. Erno Erb | Kwiaciarki

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiKwiaciarki
Kwiaciarki

Erno Erb (1878 lub 1890 Lwów - 1943 tamże)

Kwiaciarki

olej, tektura, 27 x 36 cm
sygn. l. d.: E.Erb

Cena wylicytowana
7 500 zł