Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

43. Erno Erb | Fragment ze Lwowa, 1931 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Fragment ze Lwowa, 1931 r.
43
Fragment ze Lwowa, 1931 r. - 1Fragment ze Lwowa, 1931 r. - 2

Erno Erb (1878 lub 1890 Lwów - 1943 tamże)

Fragment ze Lwowa, 1931 r.

olej, tektura, 35,5 x 49,5 cm, sygn. l.d.: E.Erb, na odwrocie naklejka wystawowa TPSP we Lwowie z autorem i tytułem obrazu

Cena wylicytowana
14 000 zł