Kobiety w sztuce. Artystki, kolekcjonerki, muzy. / 18 maja 2022

15. Erno Erb | Dwie przekupki przy straganie

Strona głównaAukcje archiwalneKobiety w sztuce. Artystki, kolekcjonerki, muzy.Dwie przekupki przy straganie
dwie-przekupki-przy-straganie-erno-erb-1107168dwie-przekupki-przy-straganie-erno-erb-1193413

Erno Erb (1878 lub 1890 Lwów - 1943 tamże)

Dwie przekupki przy straganie

olej, tektura, 20,5 x 32 cm w świetle ramy, sygn. p.d.: E. Erb