Dawny Gdańsk i okolice / 4 czerwca 2016

17. Erich Scholtis | Widok na Długie Pobrzeże, l. 20-30.

Strona głównaAukcje archiwalneDawny Gdańsk i okoliceWidok na Długie Pobrzeże, l. 20-30.
Widok na Długie Pobrzeże, l. 20-30.

Erich Scholtis (1892 Lubiń - 1964 Akwizgran)

olej, płótno, 56 x 81 cm
sygn. p. d.: E. Scholtis

Cena wylicytowana
1 100 zł