Aukcja Prac na Papierze / 14 lipca 2018

27. Erazm Rudolf Fabijański | Widok Rynku Głównego w Krakowie

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeWidok Rynku Głównego w Krakowie
27
Widok Rynku Głównego w Krakowie

Erazm Rudolf Fabijański (1826-1892)

akwarela, papier, 15,5 x 29,5 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: Fabijański

Cena wylicytowana
2 800 zł