Varia 36 / 27 czerwca 2020

49. Emil Lindeman | Sorrento

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 36Sorrento
49
Sorrento

Emil Lindeman (1864 Warszawa -1945 Ozorków k. Łodzi)

Sorrento

olej, tektura, 36 × 51 cm
sygn. l. d.: E.Lindemann
na odwrocie opisany:
Własność Zofii Zielińskiej/ Sorento/ Warszawa-Lublin 15 (nieczytelnie) 1937/ Podarunek imieninowy od Dr Albina Konesewicza

Cena wylicytowana
9 000 zł