Kobiety w sztuce. Artystki, kolekcjonerki, muzy. / 18 maja 2022

36. Emil Lindeman | Kobieta z dzieckiem

Strona głównaAukcje archiwalneKobiety w sztuce. Artystki, kolekcjonerki, muzy.Kobieta z dzieckiem
36
kobieta-z-dzieckiem-emil-lindeman-800223kobieta-z-dzieckiem-emil-lindeman-827355

Emil Lindeman (1864 Warszawa -1945 Ozorków k. Łodzi)

Kobieta z dzieckiem

olej, płótno, 25,5 x 17 cm w świetle oprawy, sygn. l.d.: E. Lindeman

Cena wylicytowana
4 000 zł