Aukcja Prac na Papierze / 21 stycznia 2017

42. Emil Kunke | Czarownice, 1931 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeCzarownice, 1931 r.
42
Czarownice, 1931 r.

Emil Kunke (1896 Lwów – 1943 tamże)

Czarownice, 1931 r.

litografia, papier, 22 × 17 cm (odcisk płyty), 26 × 21 cm (w świetle oprawy)
sygn. ołówkiem p. d.: 19. E. Kunke 31 oraz autorski tytuł l. d.: Czarownice

Cena wylicytowana
2 400 zł