Aukcja Dzieł Sztuki / 12 maja 2018

47. Emil Krcha | Zima

HomeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiZima
47
Zima

Emil Krcha (1894 Kałusz – 1972 Kraków)

Zima

olej, tektura, 23 × 34,5 cm
sygn. l. d.: Krcha.
na odwrocie szkic malarski z autorską
sygnaturą i opisem: Emil Krcha |Piwnica.