Varia 41 / 19 maja 2021

14. Emil Krcha | Martwa natura z figurką

Strona głównaAukcje nadchodząceVaria 41Martwa natura z figurką
martwa-natura-z-figurka-emil-krcha

Emil Krcha (1894 Kałusz – 1972 Kraków)

Martwa natura z figurką

olej, tektura, 50 x 35,5 cm, sygn. p.d.: E. Krcha

Cena wywoławcza:
3 400 zł
Opłata droit de suite: