Varia (8) / 17 października 2015

94. Emil Krcha | Kościół

HomeAukcje archiwalneVaria (8)Kościół
94
Kościół

Emil Krcha (1894 Kałusz – 1972 Kraków)

Kościół

olej, tektura, 32 x 48 w świetle ramy
sygn.p.d. ołówkiem: Krcha