66 Aukcja Młodej Sztuki / 9 marca 2017

51. Emil Goś | Modliszka Storczykowa, 2017

HomeAukcje archiwalne66 Aukcja Młodej SztukiModliszka Storczykowa, 2017
51
Modliszka Storczykowa, 2017

Emil Goś

Modliszka Storczykowa, 2017

tempera, akryl, olej wodorozcieńczalny, płótno, 30 x 30 cm, sygn. na odwrocie