63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

65. Emil Goś | Impas, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiImpas, 2016
65
Impas, 2016

Emil Goś

Impas, 2016

akryl, olej, płótno, 3 x 40 x 40 cm, sygn. p. d. oraz opisany na odwrocie

Cena wylicytowana
1 300 zł