Aukcja Malarstwa Polskiego / 8 lutego 2023

15. Emil Boratyński | Dama z kwiatami

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja Malarstwa PolskiegoDama z kwiatami
dama-z-kwiatami-emil-boratynski-719694dama-z-kwiatami-emil-boratynski-981666

Emil Boratyński (1806 lub 1810 - 1876 Paryż)

Dama z kwiatami

olej, płótno, 41 x 33 cm, opis. na odwrociu: K.E. Boratyński/ 27 Bd d' Enfez/ Paris

Estymacja:
20 000 - 25 000 zł
Cena wywoławcza:
17 000 zł