64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

39. Edyta Mądzelewska | Zawiść, 2016

HomeAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiZawiść, 2016
39
Zawiść, 2016

Edyta Mądzelewska

Zawiść, 2016

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: E.M. 16r. oraz na odwrocie

Cena wylicytowana
700 zł