63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

47. Edyta Mądzelewska | Kapitulacja, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiKapitulacja, 2016
47
Kapitulacja, 2016

Edyta Mądzelewska

Kapitulacja, 2016

olej, płótno, 70 x 90 cm, sygn. p. d.: E. Mądzelewska 16r. oraz na odwrocie

Cena wylicytowana
1 000 zł