41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

67. Edyta Hul | Koń 9-2, 2014

HomeAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiKoń 9-2, 2014
67
Koń 9-2, 2014

Edyta Hul (ur. 1986)

Koń 9-2, 2014

akryl, płótno, 150 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Edyta Hul Studiowała na wydziale Malarstwa ASP w Gdańsku. Dyplom uzyskała w 2012 roku. Wielokrotna stypendystka Rektora ASP. Zajmuje się głównie malarstwem, rysunkiem, grafiką, ilustracją. Przez kilka lat artystka gdańskiego środowiska. Obecnie mieszka i działa na Podhalu gdzie organizuje i realizuje wydarzenia artystyczne. Współtworzy Fundację na rzecz sztuki i kultury - OTWARTA. Wybrane wystawy: 2016 - X Triennale Małych Form Malarskich  - Nagroda specjalna , Wozownia w Toruniu; 2016 - Międzynarodowy Festiwal sztuki i street artu STREETS, wystawa malarstwa -  Kunst Raum, realizacje streetartowe, Remscheid/Niemcy; 2016 - A co ty tam robisz? - Wild Art Weekend- międzynarodowy Festiwal Sztuki;  Dworzec Tatrzański,/Zakopane (2016), Galeria Przy Sławkowskiej/Kraków; 2014 - Nominacja do nagrody artystycznej Nowy Obraz - Nowe Spojrzenie, towarzyszące wydarzeniu wystawy na UA w Poznaniu oraz Galerii BWA w Gorzowie Wlkp.; 2013 - VIII Olsztyńskie Biennale Sztuki  ?O Medal Prezydenta ­ BWA Olsztyn; 2013 - ?I Pomorskie Triennale Sztuki? ? PGS w Sopocie; 2013 - ?Hortus Conclusus ­ Ogród Szalony? ? wystawa zbiorowa w Galerii Pionowa w Gdańsku; 2012 - Studencka Grafika Roku - wystawa zbiorowa nagrodzonych prac 2012 r na auli ASP w Gdańsku; 2012 - ?Opowieści Niesamowite II? ? zbiorowa wystawa efemeryczna w gdańskim lesie, Gdańsk; 2012 - ?Wizerunki Zoomorficzne? dyplomowa wystawa indywidualna w Galerii Pionova w Gdańsku; 2012 - ?Bliskoznacznie? wystawa zbiorowa malarstwa w Muzeum ASP we Wrocławiu; 2011 - Ogólnopolska Wystawa Rysunku UMK w Toruniu.
Cena wylicytowana
1 100 zł