48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

84. Edyta Duduś | Port 2 - Cisza przed sezonem

Aukcja dziAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej SztukiPort 2 - Cisza przed sezonem
84
Port 2 - Cisza przed sezonem

Edyta Duduś (ur. 1975)

Port 2 - Cisza przed sezonem

akryl, płótno, 130 x 100 cm
sygn. p. d.: ed, 2013