Aukcja Sztuki Fantastycznej / 27 czerwca 2020

28. Edward Szutter | Obraz CLX, z cyklu "Pod pozorem codzienności", 2018

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejObraz CLX, z cyklu "Pod pozorem codzienności", 2018
28
Obraz CLX, z cyklu Obraz CLX, z cyklu

Edward Szutter (ur. 1957)

Obraz CLX, z cyklu "Pod pozorem codzienności", 2018

olej, płótno, 65 x 50 cm
sygnowany na odwrocie: 'EDWARD SZUTTER | OBRAZ CLX Z CYKLU: POD POZOREM CODZIENNOŚCI | 65x50 cm. OLEJ. 2018 r.'

Edward Szutter
Wieloletni członek Związku Polskich Artystów Plastyków. Autor 35. wystaw indywidualnych w Polsce i w Europie. Jego prace były pokazywane również na 80. wystawach zbiorowych. Wielokrotnie nagradzany w ogólnopolskich konkursach artystycznych. Zajmuje się przede wszystkim malarstwem olejnym jednak trudni się także projektowaniem witraży i malarstwem ściennym. Znany jest ze swoich martwych natur, gdzie naturalistycznie oddane przedmioty, często osadzone są w fantastycznej, niedopowiedzianej przestrzeni
Cena wylicytowana
11 000 zł