Aukcja Militariów / 2 kwietnia 2016

3. Edward Szczodrowski | Polonia, 1919 r.

aAukcje archiwalneAukcja MilitariówPolonia, 1919 r.
Polonia, 1919 r.

Edward Szczodrowski (zm. 1922)

Polonia, 1919 r.

olej, płótno, 69 x 121 cm; sygn. i dat. p. d.: Pinx 1919 Edward Szczodrowski;
kompozycja symboliczna, odwołująca się do ważnych wydarzeń historii Polski

Cena wylicytowana
6 500 zł