Varia 27 / 19 grudnia 2018

33. Edward Pierzyński | Zaprzęg

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 27Zaprzęg
33
Zaprzęg

Edward Pierzyński (ur. 1922 r.)

Zaprzęg

olej, płótno, 62 x 92 cm, sygn. p.d.: E. Pierzyński

Cena wylicytowana
2 800 zł