64. Edward Kokoszko | Portret kobiety w czerwonych koralach

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 33Portret kobiety w czerwonych koralach
64
Portret kobiety w czerwonych koralach

Edward Kokoszko (1900 Izdebno k.Grodziska Maz. - 1962 Warszawa)

olej, płótno, 65 x 50 cm, sygn. p.d.: Edward Kokoszko