66. Edward Kokoszko | Krajobraz warszawski - Wybrzeże helskie, ok. 1950 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 33Krajobraz warszawski - Wybrzeże helskie, ok. 1950 r.
66
Krajobraz warszawski - Wybrzeże helskie, ok. 1950 r.

Edward Kokoszko (1900 Izdebno k.Grodziska Maz. - 1962 Warszawa)

olej, płótno, 72 x 90 cm, sygn. p.d.: Edward Kokoszko, opisany na odwrocie: "Krajobraz warszawski"(wybrzeże helskie) / 73 x 92 / Edward Kokoszko