Aukcja Dzieł Sztuki / 22 sierpnia 2020

69. Eduard Hildebrandt | Przy brzegu

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPrzy brzegu
69
przy-brzegu-eduard-hildebrandt-1031024przy-brzegu-eduard-hildebrandt-1356043

Eduard Hildebrandt (1817 Gdańsk-1868 Berlin)

Przy brzegu

olej, płótno, 27,5 × 41 cm
sygn. l. d.: E.HIildebrand/(....)

Cena wylicytowana
12 000 zł