Aukcja Militariów / 13 kwietnia 2019

12. Edouard Castres | Poszukiwanie dezertera

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja MilitariówPoszukiwanie dezertera
Poszukiwanie dezertera

Edouard Castres (1838 Geneve- 1902 Etrembieres)

Poszukiwanie dezertera

olej, płótno, 46 x 32,5 cm
sygn. p. d.: E. Castres

Studiował w Ècole des Beaux-Arts w Paryżu. Brał udział w wojnie francusko-pruskiej jako wolontariusz Czerwonego Krzyża. Twórca obrazów głównie o tematyce rodzajowej i militarnej.

Cena wylicytowana
5 500 zł