Varia 12 / 2 lipca 2016

79. Edmund Winkler | Widok na barbakan

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 12Widok na barbakan
79
Widok na barbakan

Edmund Winkler (1884 Petersburg-1978 Monachium)

Widok na barbakan

akwaforta, papier, 16,2 x 24 cm (odcisk płyty)
sygn. ołówkiem p. d.: ED. WINKLER oraz na płycie l. d.: E.W.

Cena wylicytowana
500 zł