Aukcja Malarstwa Polskiego (4) / 12 lutego 2020

36. Edmund Cieczkiewicz | Dziewczyna przy skarpie

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (4)Dziewczyna przy skarpie
36
Dziewczyna przy skarpie - 1Dziewczyna przy skarpie - 2

Edmund Cieczkiewicz (1872 Lwów - 1958 Rytro)

Dziewczyna przy skarpie

olej, płyta, 21 x 29 cm, sygn. l.d.: Z. Cieczkiewicz

Cena wylicytowana
2 400 zł