121. Edita Vlaović-Dominik | Adriatyk, 2019 r

HomeAukcje archiwalneVaria 33Adriatyk, 2019 r
121
Adriatyk, 2019 r

Edita Vlaović-Dominik (ur. 1965 r.)

Adriatyk, 2019 r

olej, płótno, 36 x 46 cm, sygn. p.d.: EVlaović / D, opisany na odwrocie: Edita Vlaović-Dominik / oil in canvas / 36 x 46, 2019 / : Adriatic

Cena wylicytowana
3 000 zł