75 Aukcja Młodej Sztuki / 27 lutego 2019

25. Eda Yukov | What do you really want? 2, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne75 Aukcja Młodej SztukiWhat do you really want? 2, 2019
What do you really want? 2, 2019

Eda Yukov

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn: l.d. i na odwrocie

Cena wylicytowana
2 000 zł