78 Aukcja Młodej Sztuki / 25 września 2019

32. Eda Yukov | Teresa, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne78 Aukcja Młodej SztukiTeresa, 2019
Teresa, 2019

Eda Yukov

Teresa, 2019

technika własna, płótno, 90 x 80 cm, , sygn. p.d.: Eda Yukov 2019 oraz na odwrocie EDA YUKOV 2019