255. | Dwa koty siedzące, proj. Mieczysław Naruszewicz, Ćmielów, lata 60. XX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Dwa koty siedzące, proj. Mieczysław Naruszewicz, Ćmielów, lata 60. XX w.
255
dwa-koty-siedzace-proj-mieczyslaw-naruszewicz-cmielow-lata-60-xx-w

Dwa koty siedzące, proj. Mieczysław Naruszewicz, Ćmielów, lata 60. XX w.

porcelana malowana, wys. 16 cm, sygn. pod spodem znakiem firmowym

Cena wylicytowana
1 400 zł