31 Aukcja Młodej Sztuki / 7 grudnia 2013

16. Dominika Wajberg | Skalna interpretacja, 2013

Strona głównaAukcje archiwalne31 Aukcja Młodej SztukiSkalna interpretacja, 2013
Skalna interpretacja, 2013

Dominika Wajberg

Skalna interpretacja, 2013

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie