52 Aukcja Młodej Sztuki / 24 lipca 2015

54. Dominik Smolik | Smużenie 4, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne52 Aukcja Młodej SztukiSmużenie 4, 2015
54
Smużenie 4, 2015

Dominik Smolik

Smużenie 4, 2015

akryl, płótno, 75 x 115 cm
sygn. na odwrocie