75 Aukcja Młodej Sztuki / 27 lutego 2019

6. Dominik Smolik | Luminance I, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne75 Aukcja Młodej SztukiLuminance I, 2019
Luminance I, 2019

Dominik Smolik

Luminance I, 2019

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. Na odwrocie

Cena wylicytowana
1 100 zł