79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

16. Dominik Smolik | Dwieście dziewięćdziesiąty szósty, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiDwieście dziewięćdziesiąty szósty, 2019
Dwieście dziewięćdziesiąty szósty, 2019

Dominik Smolik

akryl, płótno, 150 x 150 cm, sygn. na odwrocie: Dominik Smolik

Cena wylicytowana
1 800 zł