Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

59. Dominik Balcerzak | Nektar Dusz, 2019

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejNektar Dusz, 2019
59
Dominik Balcerzak | Nektar Dusz, 2019

Dominik Balcerzak

Nektar Dusz, 2019

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie: Dominik Balcerzak

Dominik Balcerzak Dla artysty najważniejszym źródłem inspiracji jest synteza kobiety z naturą.
Cena wylicytowana
1 000 zł