Varia® 45 / 15 grudnia 2021

56. Dmitri Orelski Potoroka | Rozlewisko

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 45Rozlewisko
56
rozlewisko-dmitri-orelski-potoroka

Dmitri Orelski Potoroka (1897-1962)

Rozlewisko

olej, płótno, 27 x 42 cm, sygn. l.d.: Orelski

Cena wylicytowana
600 zł