41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

8. Dilan Abdulla | Wielkie góry, 2014

Strona głównaAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiWielkie góry, 2014
Wielkie góry, 2014

Dilan Abdulla (ur. 1987)

Wielkie góry, 2014

olej, płótno, 80 x 100, sygn. p.d.: Dilan Abdulla 2014 i opisany na odwrocie

Dilan Abdulla Malarz i historyk sztuki. Ukończył PLSP w Koszalinie ze specjalizacją sztuk użytkowych (snycerstwo) oraz studia z historii sztuki na Uniwersytecie Gdańskim. Wybrane wystawy: Wystawy: 2019 – wystawa indywidualna „Zawsze jest coś nie tak”, Galeria Kuratorium, Warszawa; 2019 – wystawa zbiorowa „bez ram | unframed. Malarstwo z kolekcji prywatnej”, Muzeum Podlaskie w Białymstoku; 2018 – wystawa indywidualna „Nocne sesje malarskie”, Bydgoskie Centrum Sztuki, Bydgoszcz; 2017 – wystawa indywidualna „Pętle”, Filharmonia Kaszubska, Wejherowo; 2017 – wystawa zbiorowa „Motion”, Galeria Gruning, Kraków; 2016 – wystawa zbiorowa „XXS”, BERLIN BLUE art space, Berlin
Cena wylicytowana
500 zł