72 Aukcja Młodej Sztuki / 20 czerwca 2018

66. Dilan Abdulla | 7/17/104, 2017

Aukcja dziAukcje archiwalne72 Aukcja Młodej Sztuki7/17/104, 2017
66
7/17/104, 2017

Dilan Abdulla (ur. 1987)

7/17/104, 2017

akryl, olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Dilan Abdulla Malarz i historyk sztuki. Ukończył PLSP w Koszalinie ze specjalizacją sztuk użytkowych (snycerstwo) oraz studia z historii sztuki na Uniwersytecie Gdańskim. Wybrane wystawy: Wystawy: 2019 – wystawa indywidualna „Zawsze jest coś nie tak”, Galeria Kuratorium, Warszawa; 2019 – wystawa zbiorowa „bez ram | unframed. Malarstwo z kolekcji prywatnej”, Muzeum Podlaskie w Białymstoku; 2018 – wystawa indywidualna „Nocne sesje malarskie”, Bydgoskie Centrum Sztuki, Bydgoszcz; 2017 – wystawa indywidualna „Pętle”, Filharmonia Kaszubska, Wejherowo; 2017 – wystawa zbiorowa „Motion”, Galeria Gruning, Kraków; 2016 – wystawa zbiorowa „XXS”, BERLIN BLUE art space, Berlin