79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

24. Dilan Abdulla | 41/18/158, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej Sztuki41/18/158, 2018
41/18/158, 2018

Dilan Abdulla (ur. 1987)

41/18/158, 2018

akryl, spray, olej, płótno, 75 x 95 cm, opisany na odwrocie: [monogram artysty] Dilan Abdulla 41/18/158 akryl, spray, olej, płótno 75x85 cm 2018 r.

Dilan Abdulla Malarz i historyk sztuki. Ukończył PLSP w Koszalinie ze specjalizacją sztuk użytkowych (snycerstwo) oraz studia z historii sztuki na Uniwersytecie Gdańskim. Wybrane wystawy: Wystawy: 2019 – wystawa indywidualna „Zawsze jest coś nie tak”, Galeria Kuratorium, Warszawa; 2019 – wystawa zbiorowa „bez ram | unframed. Malarstwo z kolekcji prywatnej”, Muzeum Podlaskie w Białymstoku; 2018 – wystawa indywidualna „Nocne sesje malarskie”, Bydgoskie Centrum Sztuki, Bydgoszcz; 2017 – wystawa indywidualna „Pętle”, Filharmonia Kaszubska, Wejherowo; 2017 – wystawa zbiorowa „Motion”, Galeria Gruning, Kraków; 2016 – wystawa zbiorowa „XXS”, BERLIN BLUE art space, Berlin
Cena wylicytowana
2 200 zł