73 Aukcja Młodej Sztuki / 17 października 2018

38. Dilan Abdulla | 37/18/155, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne73 Aukcja Młodej Sztuki37/18/155, 2018
38
37/18/155, 2018

Dilan Abdulla (ur. 1987)

37/18/155, 2018

akryl, olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Dilan Abdulla Malarz i historyk sztuki. Ukończył PLSP w Koszalinie ze specjalizacją sztuk użytkowych (snycerstwo) oraz studia z historii sztuki na Uniwersytecie Gdańskim. Wybrane wystawy: Wystawy: 2019 – wystawa indywidualna „Zawsze jest coś nie tak”, Galeria Kuratorium, Warszawa; 2019 – wystawa zbiorowa „bez ram | unframed. Malarstwo z kolekcji prywatnej”, Muzeum Podlaskie w Białymstoku; 2018 – wystawa indywidualna „Nocne sesje malarskie”, Bydgoskie Centrum Sztuki, Bydgoszcz; 2017 – wystawa indywidualna „Pętle”, Filharmonia Kaszubska, Wejherowo; 2017 – wystawa zbiorowa „Motion”, Galeria Gruning, Kraków; 2016 – wystawa zbiorowa „XXS”, BERLIN BLUE art space, Berlin
Cena wylicytowana
2 000 zł