64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

48. Diana Fict | What do You Miss?, 2011-2016

HomeAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiWhat do You Miss?, 2011-2016
48
What do You Miss?, 2011-2016

Diana Fict

What do You Miss?, 2011-2016

akryl, płótno, 73 x 100 cm, sygn. p.d

Cena wylicytowana
500 zł