14 Aukcja Sztuki XXI wieku / 2 marca 2019

32. Dawid Zdobylak | Zachód wśród drzew, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne14 Aukcja Sztuki XXI wiekuZachód wśród drzew, 2018
Zachód wśród drzew, 2018

Dawid Zdobylak (ur. 1993)

Zachód wśród drzew, 2018

olej, płótno, 72 x 72 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
2 400 zł