15 Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 maja 2019

20. Dawid Zdobylak | Zachód Słońca, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne15 Aukcja Sztuki XXI wiekuZachód Słońca, 2018
Zachód Słońca, 2018

Dawid Zdobylak (ur. 1993)

Zachód Słońca, 2018

olej, płótno, 60 x 80 cm, opisany na odwrocie: [monogram 'DZ 2018'] DAWID ZDOBYLAK | OLEJ NA PŁÓTNIE | "ZACHÓD SŁOŃCA"

2019 – wystawa zbiorowa „Spojrzenia”, Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie

Cena wylicytowana
1 700 zł