Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

13. Dawid Zdobylak | Ukrzyżowanie, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejUkrzyżowanie, 2020
ukrzyzowanie-2020-dawid-zdobylak

Dawid Zdobylak (ur. 1993)

Ukrzyżowanie, 2020

olej, deska, 109 x 83 cm, opisany na odwrocie: DAWID |ZDOBYLAK | OLEJ NA DESCE |"UKRZYŻOWANIE"

Cena wylicytowana
1 800 zł