16 Aukcja Sztuki XXI wieku / 24 sierpnia 2019

34. Dawid Czycz | Bez tytułu, 2014

Strona głównaAukcje archiwalne16 Aukcja Sztuki XXI wiekuBez tytułu, 2014
34
Bez tytułu, 2014

Dawid Czycz (ur. 1986)

Bez tytułu, 2014

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie: 'Dawid Czycz | Olej/płótno | 80/80 | 2014'

2018 – wystawa zbiorowa „Animal Corpse”, Fundacja Salony Sztuki, Zielona Góra
2015 – wystawa indywidualna „Woodland”, galeria Zderzak, Kraków

Dawid Czycz
Mieszka i tworzy w Krakowie. Studiował na Wydziale Malarstwa krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. W 2011 r. obronił dyplom w pracowni prof. Leszka Misiaka. Laureat 44. Biennale Malarstwa „Bielska Jesień 2019”. Autor kilku wystaw indywidulanych oraz uczestnik wielu wystaw zbiorowych: Wystawy indywidualne: 2020 – „Golden Years: Are You Ready?”, Shefter Gallery, Kraków; 2020 – „Golden Years”, Galeria Śladowski, Kraków; 2018 – „Black Noise”, Galeria Sztuki Wozownia, Toruń; 2016 – „Nie do patrzenia”, galeria Arttrakt, Wrocław; 2015 – „Woodland”, galeria Zderzak, Kraków; 2011 – „5200 litrów” PSW Fundation Warszawa; 2011 – „Ciała stałe”, Galeria Zderzak, Kraków; 2010 – „O wadach”, Galeria Zderzak, Kraków. Ostatnie wystawy zbiorowe: 2022 – „Like a Light”, Muzeum im. Bolesława Biegasa, Warszawa; 2021 – „Pod płaszczykiem emocji”, Galeria Szara Kamienica, Kraków; 2021 – „Arteïa – Kolekcja Nocny Art Patrol”, Arteïa, Kraków; 2021 – „Współistnienie”, Muzeum Pogórza, Kraków; 2021 – „Po godzinach”, Galeria Nanazenit, Warszawa; 2021 – „What I Want – Kolekcja Nocny Art Patrol”, Muzeum im. Bolesława Biegasa, Warszawa; 2021 – „Efekt Motyla”, Galeria Arttrakt, Wrocław; 2021 – „#kolekcja #2000 #2020”, BWA Tarnów; 2020 – „Es gibt Nichts, wovor man sich fürchten muss. Das ist nur ein Märchen, Krakauer Haus, Nürnberg; 2020 – „Miłość w Shefter Gallery”, Shefter Gallery, Kraków.
Cena wylicytowana
7 000 zł