63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

78. David Pataraia | Po obiedzie, 2014

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiPo obiedzie, 2014
78
Po obiedzie, 2014

David Pataraia

Po obiedzie, 2014

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. p. d.: David Pataraia

Cena wylicytowana
1 900 zł