Aukcja Sztuki Fantastycznej / 19 czerwca 2021

2. Dariusz Zawadzki | Soul, 2021

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja Sztuki FantastycznejSoul, 2021
soul-2021-dariusz-zawadzki-991480soul-2021-dariusz-zawadzki-709878

Dariusz Zawadzki (ur. 1958)

Soul, 2021

olej, płyta, 97 x 80 cm, sygnowany p.d.: 'DZ | 2021'

Estymacja:
75 000 - 90 000 zł
Cena wywoławcza:
50 000 zł