Aukcja Sztuki Fantastycznej / 27 czerwca 2020

2. Dariusz Zawadzki | Bez tytułu, 2019

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejBez tytułu, 2019
Bez tytułu, 2019 - 1Bez tytułu, 2019 - 2

Dariusz Zawadzki (ur. 1958)

Bez tytułu, 2019

olej, płyta, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: '[monogram DZ] | 2019'

Cena wylicytowana
36 000 zł